Provence a Cote d'Azur

25.06.2022

Báječná rodinná dovolená na překrásném poloostrově.

S velkou radostí vás zvu na nádherný výlet - rodinná dovolená s jógou dvakrát denně s večerní pránájámou a meditací přímo u moře v lokalitě Provence Côte d´Azur (Azurové pobřeží). Cvičit nemusí všichni účastníci zájezdu:)


Zavřete oči a představte si pohled na moře, které je doprovázeno šploucháním vln, zpěv cikád a blízkých racků, kteří se rozlétávají nad mořem. Ranní klid, kdy sedíte na trávě (na podložce) a rozjímáte po ranní józe a před vámi je krásný dlouhý den v teplé přírodě, kde je víc modrá než zelená. To, jaká bude už náplň dne, je jen na vás...


Ubytování na poloostrově, který nezná kolony a davy lidí. Mnoho různorodých pláží a tváří moře, ostrovy, překrásná příroda, botanické parky ve městě Hyères (10km). Ubytování v kempu s vyhřívaným bazénem (v ceně ubytování), fitness (v ceně ubytování), orientalními masážemi, výřivkami, saunou, poradci k potápění, vodním sportům a aktivitám - půjčovna. 

Na ubytování máme exkluzivně domluvenou cenu pro skupinu.

Denní trhy pokaždé na jiném místě a z jiné strany moře, kde najdete čerstvé ovoce, zeleninu, koření, místní produkty.. Je to tradiční pravidelné dění.

Naplánovat můžeme společný výlet klikatými provensálskými cestami například do Saint Tropez (60km) nebo kaňon Verdon (160km).

Místo: Hyères, Giens - Francie

Termín: 25.6. - 2.7.2022 - období, kdy tady všechno nádherně kvete

Cena za ubytování:

Aktuální cena je 600€ - PRO 4 OSOBY DOHROMADY (tedy 1 mobilhome). S blížícím se termínem cena roste. Vratná záloha po odevzdání ubytování 200€.

Mobilhomy HAWAÏ:

Skládají se z obývací části se sedací soupravou, jídelním stolem a kompletně vybaveným kuchyňským koutem (lednice s malým mrazícím boxem, el. plotýnkový vařič, kávovar, mikrovlnná trouba). Je zde jedna větší ložnice s dvojlůžkem a jedna menší ložnice se dvěma oddělenými lůžky. Ve vybavení mobilhomu jsou lůžkoviny (polštář, deka - larisa), ale je třeba mít vlastní povlečení (nelze pronajmout, ve vybavení jsou pouze hygienické povlaky z netkané textilie), ručníky, popř. koupelnovou předložku. Součástí mobilhomu je koupelna se sprchou a oddělené WC. Mobilhomy nejsou v průběhu pobytu uklízeny, ve vybavení jsou úklidové pomůcky. Úklidové prostředky - saponáty, houbičku na nádobí, kuchyňské utěrky, pytle do odpadkových košů a toaletní papír nejsou ve vybavení. Kemp se nachází uprostřed přírody, je vhodné mít s sebou přípravky na mravence a repelent proti komárům. Před vchodem je privátní dřevěná terasa vybavená zahradním nábytkem a sušákem na prádlo. Voda je zde pitná. V areálu jsou společné sprchy a WC. Ke každé bytové jednotce náleží vyhrazené stání pro jeden automobil. V obou kempech je možnost WiFi připojení (10 EUR/3 dny, 20 EUR/týden - platba a heslo na recepci) - pouze uživatelsky, slabší signál.

Povinné poplatky: vratná kauce 215 EUR/mobilhome 
Povinné místní poplatky: cca 5 EUR/os./týden (platba při příjezdu na recepci).

Web kempu:

https://www.international-giens.com/cs/

Virtuální prohlídka kempu:

https://tourmkr.com/G1R6jTWk9x/4541598p,160697m,48.97h,85.78t

Cena za jógu: 2.800Kč (2x denně jóga s pránájámou a meditací), pokud by se k vám chtěl kdokoliv z rodiny/spolubydlících přidat, je to možné a dořešíme na místě. 

Příjezdový a odjezdový den jóga není. 

Jóga bude probíhat na soukromém pozemku přímo u moře.

Pokud byste potřebovali pomoci s koordinací na místě, doporučení, apod. Ráda vám budu k dispozici. Po osm let jsme tady s dětmi pravidelně trávili letní čas.

Těším se nesmírně

Více informací: info@luciehurikova.cz