Jógový pobyt "To pravé ořechové"

25.11.2022

Vánoční a přívětivá atmosféra, teplo kamen, vůně indického koření i sálající teplo sauny, které akorát vystřídalo dlouhou a klidnou procházku nebo meditaci.. Obnovujeme naši sílu celostně.

Srdečně vás zvu na kouzelné adventní jógování na stylový a uzavřený statek u Písku - Ořechový dvůr, kde je vesnická nálada, klid a pohoda.

Téma víkendu je santóša, o které hovoří Patanjali, jako o druhé nijamě. Je klíčem k vnitřní spokojenosti. A jak se k ní přiblížíme? Ranní lekce se postarají o spokojené a pružné tělo. Večery budou věnované jen lehkému jógovému pohybu a zejména speciálním dechovým technikám, díky nimž se snáz dostaneme k emocím, které jsou mnohdy překážkou na cestě k sebepoznání a nedovolí nám prohlédnout dále.

Společným jógováním v jemném duchu vplujeme do pátečního podvečeru a naladíme se na výjimečný víkend.

Sobotní ráno v duchu vinyasa jógy vystřídá lahodná snídaně a poté nás čeká přesně taková sobota, jakou si budeme přát - procházky, výlet, léčivou saunu či relax s knihou na teplé peci... zkrátka vše podle svých představ. Potkáme se na odpolední/podvečerní lekci, která bude pokračovat v návaznosti na páteční večer. Následovat bude večeře. Budete-li chtít, den zakončíme mantra meditací (zpěvem manter, kírtanem), možná dlouhou relaxací... Kdo si bude přát, pro toho bude připravená sauna.

Nedělní ráno bude opravdu pohodové s čerstvou ranní jógovou praxí, dlouhou snídaní, sdílením a načerpáním energie na nový týden.

Na místě pro vás bude k dispozici zkušená masérka Hanička, která se postará o vaše uvolnění díky aroma masáži. Masáž není v ceně. 

Ubytování v překrásném Ořechovém dvoře u Písku ve dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích.

Stravování formou polopenze - vegetariánská snídaně a večeře. V sobotu bude na odpoledne připravená svačinka. O famózní gastronomický zážitek se postará skvělý Jakub Cígner, který vaří na velkých akcí, ale speciálně pro nás udělá výjimku 🙏🤍


Cena: 4.900Kč 

Kdy: 25.11.2022 16:00 - 27.11.2022 12:00

Kde: Ořechový dvůr, Velké Nepodřice 33, Dobev


Rezervace a více informací - telefon, email, messenger

Těším se moc ✨