JÓGOVÉ POBYTY


Milí jógující, přátelé,


s velkou radostí Vás zvu na adventní jógování a kurz indického vegetariánského vaření na stylový statek u Písku - Ořechový dvůr, kde je vesnická nálada, klid a pohoda.


Čekají nás dvě lekce jógy denně (ráno a večer). Primárně se zaměříme na nácvik správného dýchání a vytváření pozic právě dechem. Ranní praxe bude obohacena o podpoření trávicího ohně a důkladné rozdýchání. Večerní praxe nás nasměřuje ke koncentraci, mantra meditaci a načerpáme inspiraci z Bhagavad-gíty. Cílem není se zabývat jen fyzickým tělem skrze ásany, ale navnímání těla komplexně skrze všechny jeho vrstvy (kóši) jako vědomé spojení těla - mysli - duše.


Jako další částí Vás bude čekat pohlédnutí pod pokličku přípravy indických vegetariánských jídel, která vždy mají několik částí: polévka (dál), rýže, zelenina/domácí sýr v omáčce (sabdží), salátek (rajta), chuťovka (čatný) a sladkost (halva).


Po cvičení a dobrém jídle můžeme využít čas na procházky, nebo volný program podle svých představ a relaxaci v sauně, kterou budeme mít na statku k dispozici.


Ubytování v překrásném Ořechovém dvoře u Písku ve dvoulůžkových a třílůžkových pokojích.


Stravování formou polopenze - vegetariánská snídaně a pozdní oběd (večeře).


Kdy: 4. - 6.12.2020

Cena: 3.900,-Kč


Počet míst je omezen.
Rezervace nutná.


Více informací: info@luciehurikova.cz


OBSAZENO

Milí přátelé jógy,


už tradičně Vás zvu na podzimní jógování a odpočívání na úpatí Velkého Javoru (DE) do malého a útulného rodinného penzionu.

 

Čekají nás dvě lekce jógy denně (ráno a večer) upravené tak, abychom praxi fyzicky zvládli. Prioritou bude nácvik správného dýchání a vytváření pozic zejména dechem. Budeme se věnovat pránájámě, koncentraci, mantra meditaci a inspiraci z Bhagavadgíty. Cílem není zabývat se jen fyzickým tělem skrze ásany, ale navnímání těla komplexně skrze všechny jeho vrstvy (kóši) jako vědomé spojení těla - mysli - duše.


Společný volný čas můžeme vyplnit výletem, procházkami, návštěvou wellness (16km). Není nutné držet se ve skupině, volný čas můžete využít i individuálně podle svých představ. 


Ubytování v Utaty Sixth Taste v Bayerisch Eisenstein ve dvoulůžkových pokojích se sociálním zařízením. Stravování formou polopenze - vynikající vegetariánská snídaně a večeře.


Cena: 3.650,-Kč


Počet míst je omezen.
Rezervace nutná.

Více informací: info@luciehurikova.czLETNÍ JÓGOVÝ POBYT

10.7. - 12.7.2020 - OBSAZENO

31.7. - 2.8.2020 - OBSAZENO

Milí jógující, přátelé,


srdečně Vás zvu na letní jógový pobyt do přírodní krajinné oblasti Poluška, bezprostředně 7km od Českého Krumlova - do komorního prostoru Yoga Zahořánek, které budou našim jógovým útočištěm:) 


Čekají nás dvě lekce jógy denně (ráno a večer) upravené tak, abychom praxi fyzicky zvládli. Prioritou bude nácvik správného dýchání a vytváření pozic zejména dechem. Uvědomění si opor a páteřního kanálu. Budeme se věnovat pránájámě, koncentraci, zpěvu manter a čtení z Bhagavadgíty. Cílem není zabývat se jen fyzickým tělem skrze ásany, ale navnímání těla komplexně skrze všechny jeho vrstvy (kóši).


Společný volný čas můžeme vyplnit výletem, procházkami, návštěvou wellness (7km), koupáním ve venkovním bazénu (50m) i diskuzí, pokud vyvstanou nějaké otázky ze společné praxe. Není nutné se držet ve skupině, volný čas můžete využít i individuálně podle svých představ.


Ubytování je ve dvoulůžkových a třílůžkových pokojích, sociální zařízení je mimo pokoj (3 sprchové kouty s toaletami). K dispozici bude malý kuchyňský kout s rychlovarnou konvicí, lednicí a vybavením pro přípravu čaje a kávy.


Stravování bude formou polopenze - vegetariánská/veganská snídaně a večeře.


Cena: 3.190,-Kč


Počet míst je omezen. 
Rezervace nutná.

Více informací: info@luciehurikova.czUPLYNULÉ AKCE: