JÓGOVÉ POBYTY


KOUZELNÁ SAMOTA - naprosto snové místo, které je vzdálené lidem, kde nepotkáte pravděpodobně ani človíčka... Stavení s nádechem středomořské nálady. Místo, které jsem hledala opravdu dlouho a našla...

Pátečním večerem vplujeme do jemného jógování se záměrem očisty (odlehčení) na všech úrovních kvalit našeho života a naladíme se na výjimečný víkend. Sobotní ráno začneme s rozvahou, beze spěchu a dopřejeme si lehkou snídani, kterou vystřídá vinyásová praxe a poté budeme ochutnávat z různých chutí a vůní výtečný brunch. Čeká nás přesně taková sobota, jakou si budeme právě v té chvíli přát.. Přítomnost je mostem k sobě sama. Večer se sejdeme u společné jemné praxe, povečeříme a ukončíme den rituálem pochopení, očištění a nového začátku, možná dlouhou relaxací či mantra meditací.. Nedělní ráno bude poklidné s ranní jógovou praxí, dlouhou snídaní, sdílením a načerpáním energie na nový týden.

Místa jsou omezená, max. 13 osob.

Kdy: 8.10.2021 od 16:00 - 10.10.2021 do 11:00

Cena: 4.500Kč

Rezervace a více informací na info@luciehurikova.cz

Těším se moc

🤍

Milí,

hřejivá a přívětivá atmosféra, teplo kamen, vůně indického koření i sálající teplo sauny, které akorát vystřídalo dlouhou a klidnou procházku nebo výlet.. Obnovujeme naši sílu celostně.

Srdečně vás zvu na podzimní jógování a pro zájemce i na kurz indického vegetariánského vaření na stylový statek u Písku - OŘECHOVÝ DVŮR, kde je vesnická nálada, klid a pohoda.

Společným jógováním v jemném duchu vplujeme do pátečního podvečeru a naladíme se na výjimečný víkend. Sobotní vinyasové ráno vystřídá lahodná snídaně a poté nás čeká přesně taková sobota, jakou si budeme přát..

Pokud budete chtít, tak jako další částí vás bude čekat pohlédnutí pod pokličku přípravy indických vegetariánských jídel, která vždy mají několik částí: polévka (dál), rýže, zelenina/domácí sýr v omáčce (sabdží), salátek (rajta), chuťovka (čatný) a sladkost (halva).

Po cvičení a dobrém jídle můžeme využít čas na procházky nebo volný program podle svých představ a relaxaci v sauně, kterou budeme mít na statku k dispozici. Na sobotní večerní lekci se sejdeme v jemně vinyasovém duchu. Den zakončíme rituálem nových záměrů a směrů a necháme odejít staré, možná zpěvem manter, možná dlouhou relaxací... Nedělní ráno bude opravdu pohodové s čerstvou ranní jógovou praxí, dlouhou snídaní, sdílením a načerpáním energie na nový týden.

Ubytování v překrásném Ořechovém dvoře u Písku ve dvoulůžkových a třílůžkových pokojích.
Stravování formou polopenze - vegetariánská snídaně a pozdní oběd (večeře).

Cena: 3.900Kč

Rezervace a více informací na info@luciehurikova.cz

Těším se moc

🤍

PŘELOŽENO NA 25.6.2022 - 2.7.2022 


S velkou radostí vás zvu na nádherný výlet - rodinná dovolená s jógou dvakrát denně s večerní pránájámou a meditací přímo u moře v lokalitě Provence Côte d´Azur (Azurové pobřeží). Cvičit nemusí všichni účastníci zájezdu.
 

Zavřete oči a představte si pohled na moře, které je doprovázeno šploucháním vln, zpěv cikád a blízkých racků, kteří se rozlétávají nad mořem. Ranní klid, kdy sedíte na trávě (na podložce) a rozjímáte po ranní józe a před vámi je krásný dlouhý den v teplé přírodě, kde je víc modrá než zelená. To, jaká bude už náplň dne, je jen na vás...


Ubytování na poloostrově, který nezná kolony a davy lidí. Mnoho různorodých pláží a tváří moře, ostrovy, překrásná příroda, botanické parky ve městě Hyères (10km). Ubytování v kempu s vyhřívaným bazénem (v ceně ubytování), fitness (v ceně ubytování), orientalními masážemi, výřivkami, saunou, poradci k potápění, vodním sportům a aktivitám - půjčovna. Na ubytování máme exkluzivně domluvenou cenu pro skupinu.


Denní trhy pokaždé na jiném místě a z jiné strany moře, kde najdete čerstvé ovoce, zeleninu, koření, místní produkty.. Je to tradiční pravidelné dění.
Naplánovat můžeme společný výlet klikatými provensálskými cestami například do Saint Tropez (60km) nebo kaňon Verdon (160km).


Místo: Hyères, Giens - Francie


Termín: 25.6. - 2.7.2022 - období, kdy tady všechno nádherně kvete


Cena za ubytování:
Vycházíme z cen pro rok 2021, které se mohou minimálně změnit. Plná cena za mobilhome (ubytování pro 4 lidi) je 650€ (16.994 Kč) a my dostáváme přátelskou cenu 490€ (12.811 Kč).


Mobilhomy HAWAÏ:
Skládají se z obývací části se sedací soupravou, jídelním stolem a kompletně vybaveným kuchyňským koutem (lednice s malým mrazícím boxem, el. plotýnkový vařič, kávovar, mikrovlnná trouba). Je zde jedna větší ložnice s dvojlůžkem a jedna menší ložnice se dvěma oddělenými lůžky. Ve vybavení mobilhomu jsou lůžkoviny (polštář, deka - larisa), ale je třeba mít vlastní povlečení (nelze pronajmout, ve vybavení jsou pouze hygienické povlaky z netkané textilie), ručníky, popř. koupelnovou předložku. Součástí mobilhomu je koupelna se sprchou a oddělené WC. Mobilhomy nejsou v průběhu pobytu uklízeny, ve vybavení jsou úklidové pomůcky. Úklidové prostředky - saponáty, houbičku na nádobí, kuchyňské utěrky, pytle do odpadkových košů a toaletní papír nejsou ve vybavení. Kemp se nachází uprostřed přírody, je vhodné mít s sebou přípravky na mravence a repelent proti komárům. Před vchodem je privátní dřevěná terasa vybavená zahradním nábytkem a sušákem na prádlo. Voda je zde pitná. V areálu jsou společné sprchy a WC. Ke každé bytové jednotce náleží vyhrazené stání pro jeden automobil. V obou kempech je možnost WiFi připojení (10 EUR/3 dny, 20 EUR/týden - platba a heslo na recepci) - pouze uživatelsky, slabší signál.
Povinné poplatky: vratná kauce 200 EUR/mobilhome (platba pouze V HOTOVOSTI!)
Povinné místní poplatky: cca 5 EUR/os./týden (platba při příjezdu na recepci).


Web kempu:
https://www.international-giens.com/cs/


Virtuální prohlídka kempu:
https://tourmkr.com/G1R6jTWk9x/4541598p,160697m,48.97h,85.78t


Cena za jógu: 2.800Kč (2x denně jóga s pránájámou a meditací), pokud by se k vám chtěl kdokoliv z rodiny/spolubydlících přidat, je to možné a dořešíme na místě. Příjezdový a odjezdový den jóga není. Jóga bude probíhat na soukromém pozemku přímo u moře.

Pokud byste potřebovali pomoci s koordinací na místě, doporučení, apod. Ráda vám budu k dispozici. Po osm let jsme tady s dětmi pravidelně trávili letní čas.

Těším se nesmírně

Více informací: info@luciehurikova.cz