JÓGOVÉ POBYTY


Milí moji✨

s velkou radostí oznamuji jógový pobyt u moře - s hojností slunce, moře, lásky a radosti, společné jógování, meditace, pozornost k sobě, vděčnost a nekonečná modrá ☀️🌊🌍

K moři vede cesta tudy

Místa jsou omezená, neváhejte dlouho. Pokud se zaregistrujete cestovce přímo v odkazu, napište i mně.

Těším se moc

🤍


KOUZELNÁ SAMOTA - naprosto snové místo, které je vzdálené lidem, kde nepotkáte pravděpodobně ani človíčka... Stavení s nádechem středomořské nálady. Místo, které jsem hledala opravdu dlouho a našla...

Pátečním večerem vplujeme do jemného jógování se záměrem očisty (odlehčení) na všech úrovních kvalit našeho života a naladíme se na výjimečný víkend. Sobotní ráno začneme s rozvahou, beze spěchu a dopřejeme si lehkou snídani, kterou vystřídá vinyásová praxe a poté budeme ochutnávat z různých chutí a vůní výtečný brunch. Čeká nás přesně taková sobota, jakou si budeme právě v té chvíli přát.. Přítomnost je mostem k sobě sama. Večer se sejdeme u společné jemné praxe, povečeříme a ukončíme den rituálem pochopení, očištění a nového začátku, možná dlouhou relaxací či mantra meditací.. Nedělní ráno bude poklidné s ranní jógovou praxí, dlouhou snídaní, sdílením a načerpáním energie na nový týden.

Místa jsou omezená, max. 13 osob.

Kdy: 8.10.2021 od 16:00 - 10.10.2021 do 11:00

Cena: 4.500Kč

Rezervace a více informací na info@luciehurikova.cz

Těším se moc

🤍

Milí,

hřejivá a přívětivá atmosféra, teplo kamen, vůně indického koření i sálající teplo sauny, které akorát vystřídalo dlouhou a klidnou procházku nebo výlet.. Obnovujeme naši sílu celostně.

Srdečně vás zvu na podzimní jógování a pro zájemce i na kurz indického vegetariánského vaření na stylový statek u Písku - OŘECHOVÝ DVŮR, kde je vesnická nálada, klid a pohoda.

Společným jógováním v jemném duchu vplujeme do pátečního podvečeru a naladíme se na výjimečný víkend. Sobotní vinyasové ráno vystřídá lahodná snídaně a poté nás čeká přesně taková sobota, jakou si budeme přát..

Pokud budete chtít, tak jako další částí vás bude čekat pohlédnutí pod pokličku přípravy indických vegetariánských jídel, která vždy mají několik částí: polévka (dál), rýže, zelenina/domácí sýr v omáčce (sabdží), salátek (rajta), chuťovka (čatný) a sladkost (halva).

Po cvičení a dobrém jídle můžeme využít čas na procházky nebo volný program podle svých představ a relaxaci v sauně, kterou budeme mít na statku k dispozici. Na sobotní večerní lekci se sejdeme v jemně vinyasovém duchu. Den zakončíme rituálem nových záměrů a směrů a necháme odejít staré, možná zpěvem manter, možná dlouhou relaxací... Nedělní ráno bude opravdu pohodové s čerstvou ranní jógovou praxí, dlouhou snídaní, sdílením a načerpáním energie na nový týden.

Ubytování v překrásném Ořechovém dvoře u Písku ve dvoulůžkových a třílůžkových pokojích.
Stravování formou polopenze - vegetariánská snídaně a pozdní oběd (večeře).

Cena: 3.900Kč

Rezervace a více informací na info@luciehurikova.cz

Těším se moc

🤍


PŘELOŽENO NA 25.6.2022 - 2.7.2022 


S velkou radostí vás zvu na nádherný výlet - rodinná dovolená s jógou dvakrát denně s večerní pránájámou a meditací přímo u moře v lokalitě Provence Côte d´Azur (Azurové pobřeží). Cvičit nemusí všichni účastníci zájezdu.

Samotná cesta je zážitkem, protože nejlepší variantou je trasa směrem na Bregenz (A), kde začíná krajina růst do ostrých skal a nabývá na mohutnosti průjezdem přes Švýcarsko. Pokud je po dešti, obdaří vaše oči famózní výhled na padající vodopády, které jsou všude kolem. Překrásné výhledy přímo z auta na vlnkovité louky, po kterých se pasou ovce. Švýcarsko ukončíme klikatou serpentýnou s majestátním výhledem a vjedeme postupně do Itálie, kde se nám začne měnit pohled krajiny. Vysoké tmavé lesy se stávají smíšenými a zrychlené tempo Itálie nás brzy svede přímo na jih, kde je umocněno střídáním tunelů častěji, než tomu bylo doteď. Skvělý plán pro zabavení dětí je nechat jim tunely počítat.:) O něco později se v nečekanou chvíli před námi začne objevovat širé moře. To dětské tváře zaplaví úžasem v očích, že rodiče dostáli svých slov:). Rozkvetlé mimózy lemují kraje dálnice a nenápadně vjedeme do Francie. Cestou jsou perfektní zastavení, mnohá mají dětská hřiště, sprchy apod.

Zavřete oči a představte si pohled na moře, které je doprovázeno šploucháním vln, zpěv cikád a blízkých racků, kteří se rozlétávají nad mořem. Ranní klid, kdy sedíte na trávě (na podložce) a rozjímáte po ranní józe a před vámi je krásný dlouhý den v teplé přírodě, kde je víc modrá než zelená. To, jaká bude už náplň dne, je jen na vás...


Ubytování na poloostrově, který nezná kolony a davy lidí. Mnoho různorodých pláží a tváří moře, ostrovy, překrásná příroda, botanické parky ve městě Hyères (10km). Ubytování v kempu s vyhřívaným bazénem (v ceně ubytování), fitness (v ceně ubytování), orientalními masážemi, výřivkami, saunou, poradci k potápění, vodním sportům a aktivitám - půjčovna. Na ubytování máme exkluzivně domluvenou cenu pro skupinu.


Denní trhy pokaždé na jiném místě a z jiné strany moře, kde najdete čerstvé ovoce, zeleninu, koření, místní produkty.. Je to tradiční pravidelné dění.
Naplánovat můžeme společný výlet klikatými provensálskými cestami například do Saint Tropez (60km) nebo kaňon Verdon (160km).


Místo: Hyères, Giens - Francie


Termín: 26.6. - 3.7.2021 - období, kdy tady všechno nádherně kvete


Cena za ubytování:
Vycházíme z cen pro rok 2020, které se mohou minimálně změnit. Plná cena za mobilhome (ubytování pro 4 lidi) je 650€ (16.994 Kč) a my dostáváme přátelskou cenu 490€ (12.811 Kč).


Mobilhomy HAWAÏ:
Skládají se z obývací části se sedací soupravou, jídelním stolem a kompletně vybaveným kuchyňským koutem (lednice s malým mrazícím boxem, el. plotýnkový vařič, kávovar, mikrovlnná trouba). Je zde jedna větší ložnice s dvojlůžkem a jedna menší ložnice se dvěma oddělenými lůžky. Ve vybavení mobilhomu jsou lůžkoviny (polštář, deka - larisa), ale je třeba mít vlastní povlečení (nelze pronajmout, ve vybavení jsou pouze hygienické povlaky z netkané textilie), ručníky, popř. koupelnovou předložku. Součástí mobilhomu je koupelna se sprchou a oddělené WC. Mobilhomy nejsou v průběhu pobytu uklízeny, ve vybavení jsou úklidové pomůcky. Úklidové prostředky - saponáty, houbičku na nádobí, kuchyňské utěrky, pytle do odpadkových košů a toaletní papír nejsou ve vybavení. Kemp se nachází uprostřed přírody, je vhodné mít s sebou přípravky na mravence a repelent proti komárům. Před vchodem je privátní dřevěná terasa vybavená zahradním nábytkem a sušákem na prádlo. Voda je zde pitná. V areálu jsou společné sprchy a WC. Ke každé bytové jednotce náleží vyhrazené stání pro jeden automobil. V obou kempech je možnost WiFi připojení (10 EUR/3 dny, 20 EUR/týden - platba a heslo na recepci) - pouze uživatelsky, slabší signál.
Povinné poplatky: vratná kauce 200 EUR/mobilhome (platba pouze V HOTOVOSTI!)
Povinné místní poplatky: cca 5 EUR/os./týden (platba při příjezdu na recepci).


Web kempu:
https://www.international-giens.com/cs/


Virtuální prohlídka kempu:
https://tourmkr.com/G1R6jTWk9x/4541598p,160697m,48.97h,85.78t


Cena za jógu: 2.400Kč (2x denně jóga u moře s pránájámou a meditací), pokud by se k vám chtěl kdokoliv z rodiny/spolubydlících přidat, je to možné a dořešíme na místě.

Doporučení: domluvíme se před přímou objednávkou (přes webové stránky kempu) na přikoupení pojištění za storno ze strany nakupujícího. Pokud by se stalo, že nám do realizace vstoupí koronavirus, tak abychom dostali peníze za ubytování zpět. Částka byla letos 20€.

Pokud byste potřebovali pomoci s koordinací na místě, doporučení, apod. Ráda vám budu k dispozici. Po osm let jsme tady s dětmi pravidelně trávili letní čas.

Máte-li chuť se připojit, přijímám závazná nahlášení počtů lidí (ubytování/jóga).

Moc se na naši společnou cestu těším.

Více informací: info@luciehurikova.cz


Milí,


srdečně Vás zvu na adventní jógování a kurz indického vegetariánského vaření na stylový statek u Písku - Ořechový dvůr, kde je vesnická nálada, klid a pohoda.

Akce je určená především pro ty, na které se v prosinci nedostalo.


Čekají nás dvě lekce jógy denně (ráno a večer). Primárně se zaměříme na nácvik správného dýchání a vytváření pozic právě dechem. Ranní praxe bude obohacena o podpoření trávicího ohně a důkladné rozdýchání. Večerní praxe nás nasměřuje ke koncentraci, mantra meditaci a načerpáme inspiraci z Bhagavad-gíty. Cílem není se zabývat jen fyzickým tělem skrze ásany, ale navnímání těla komplexně skrze všechny jeho vrstvy (kóši) jako vědomé spojení těla - mysli - duše. Pro praktickou integraci můžeme využít možnost sebevyjádření po meditační praxi skrze obraz či slova.


Jako další částí Vás bude čekat pohlédnutí pod pokličku přípravy indických vegetariánských jídel, která vždy mají několik částí: polévka (dál), rýže, zelenina/domácí sýr v omáčce (sabdží), salátek (rajta), chuťovka (čatný) a sladkost (halva).


Po cvičení a dobrém jídle můžeme využít čas na procházky, nebo volný program podle svých představ a relaxaci v sauně, kterou budeme mít na statku k dispozici.

Ubytování v překrásném Ořechovém dvoře u Písku ve dvoulůžkových a třílůžkových pokojích.

Stravování formou polopenze - vegetariánská snídaně a pozdní oběd (večeře).

Kdy: 26.- 28.3.2021
Cena: 3.900,-Kč


Počet míst je omezen.
Rezervace nutná.

Více informací: info@luciehurikova.cz


PŘESUNUTO NA NOVÝ TERMÍN 19. - 21.2.2021

Milí jógující, přátelé,


s velkou radostí Vás zvu na adventní jógování a kurz indického vegetariánského vaření na stylový statek u Písku - Ořechový dvůr, kde je vesnická nálada, klid a pohoda.


Čekají nás dvě lekce jógy denně (ráno a večer). Primárně se zaměříme na nácvik správného dýchání a vytváření pozic právě dechem. Ranní praxe bude obohacena o podpoření trávicího ohně a důkladné rozdýchání. Večerní praxe nás nasměřuje ke koncentraci, mantra meditaci a načerpáme inspiraci z Bhagavad-gíty. Cílem není se zabývat jen fyzickým tělem skrze ásany, ale navnímání těla komplexně skrze všechny jeho vrstvy (kóši) jako vědomé spojení těla - mysli - duše.  Pro praktickou integraci můžeme využít možnost sebevyjádření po meditační praxi skrze obraz či slova.


Jako další částí Vás bude čekat pohlédnutí pod pokličku přípravy indických vegetariánských jídel, která vždy mají několik částí: polévka (dál), rýže, zelenina/domácí sýr v omáčce (sabdží), salátek (rajta), chuťovka (čatný) a sladkost (halva).


Po cvičení a dobrém jídle můžeme využít čas na procházky, nebo volný program podle svých představ a relaxaci v sauně, kterou budeme mít na statku k dispozici.


Ubytování v překrásném Ořechovém dvoře u Písku ve dvoulůžkových a třílůžkových pokojích.


Stravování formou polopenze - vegetariánská snídaně a pozdní oběd (večeře).


Kdy: 19. - 21.2.2021

Cena: 3.900,-Kč


Počet míst je omezen.
Rezervace nutná.


Více informací: info@luciehurikova.cz


ZRUŠENO NOUZOVÝM STAVEM

Milí přátelé jógy,


už tradičně Vás zvu na podzimní jógování a odpočívání na úpatí Velkého Javoru (DE) do malého a útulného rodinného penzionu.

 

Čekají nás dvě lekce jógy denně (ráno a večer) upravené tak, abychom praxi fyzicky zvládli. Prioritou bude nácvik správného dýchání a vytváření pozic zejména dechem. Budeme se věnovat pránájámě, koncentraci, mantra meditaci a inspiraci z Bhagavadgíty. Cílem není zabývat se jen fyzickým tělem skrze ásany, ale navnímání těla komplexně skrze všechny jeho vrstvy (kóši) jako vědomé spojení těla - mysli - duše.


Společný volný čas můžeme vyplnit výletem, procházkami, návštěvou wellness (16km). Není nutné držet se ve skupině, volný čas můžete využít i individuálně podle svých představ. 


Ubytování v Utaty Sixth Taste v Bayerisch Eisenstein ve dvoulůžkových pokojích se sociálním zařízením. Stravování formou polopenze - vynikající vegetariánská snídaně a večeře.


Cena: 3.650,-Kč


Počet míst je omezen.
Rezervace nutná.

Více informací: info@luciehurikova.cz