INFORMACE

AKTUALITY


First minute jen do 30.11.2021 - pojeďte s námi do řeckého ráje, pro velký úspěch opakujeme ještě jednou. Rozmanitý malý ostrůvek v období, kdy všechno ještě kvete a k tomu nádherné teplo (nadohled je už Turecko). Ideální vánoční dárek. Více informací v sekci Jógové pobyty.


ॐ ॐ ॐ ॐ ॐ ॐ ॐ ॐ ॐ ॐ ॐ ॐ ॐ ॐ


Nejbližší lekce:

              

Tento týden (29.11. - 5.12.) odpadají lekce jógy. Vynahradíme si to později 🤍 a mám pro Vás v prosinci překvapení ✨


Srdečně zvu: 

Vánoční dětská jóga

Hloubkovou jógu a vánoční kouzlo


Máte-li staré permanentky, které jste kupovali v minulém roce, automaticky jsou prodlouženy jen do konce listopadu 2021.  

 

CO S SEBOU NA LEKCI

S sebou si vezměte vlastní jógovou podložku a deku na relaxaci, aby se tělo mohlo krásně uvolnit. Pohodlné oblečení, které vás nebude omezovat v pohybu ani v dechu.

Během praxe jógy je vhodné nepít, abychom podpořili očistný proces.

Doporučuje se cvičit nejdříve 2 hodiny po jídle, které není těžce stravitelné.


KLIDOVÁ ZÓNA

Zanechte Vaše ztlumené mobilní telefony spolu se svými starostmi v šatně a dopřejte si prostor jen pro sebe. Šatna je bezpečné místo k uložení věcí a vy tak budete moci pobýt skutečně bez vnějších předmětů. Potřebujete u sebe jen deku a podložku.

Dovolme si v každé lekci osobní, vědomou účast na své přítomnosti - zůstávám tam, kde je mé tělo. Jsme k sobě ohleduplní, laskavý a vynecháváme potřebu dokonalých pozic. Ve skutečnosti je vše jemnější než nejjemnější - od vlastního přístupu, až ke slovům i činům. 

Počátek klidu zahajuje úvodní a závěrečná mantra. Vše má svůj počátek, průběh, konec i přípravu vzniku opět nového. Mantra neumí být zvukově falešná, proto si dovolme, aby se naše tělo/mysl/duše propojily - je to velmi důležitá niterná zvuková masáž.

REZERVACE

Stačí přijít, rezervace nejsou potřeba. Místo se najde pro každého :)