INFORMACE

AKTUALITY
 

Energizující jógová lekce online.

Druhá jemná praxe online pro vás,

První jemná praxe online pro vás. 

Užijte je s radostí.


Milí,

jak už všichni víte, tak se nám uzavřely dveře ke společnému jógování od zítra na 14 dní. Je mi to moc líto. Nerozumím důvodu, proč se uzavírají jógová studia. Vše je opět jinak. 🌑 Opatrujte se, choďte do přírody, odpočívejte i mentálně a emočně, je to jedna z hlavních prevencí proti jakékoliv nemoci. 🙏❤️


LEKCE JÓGY V NOUZOVÉM STAVU OD 5.10.2020 PROBÍHAJÍ, ZMĚNA NASTALA V OMEZENÉM POČTU. MÍSTA REZERVUJTE ZDE.

Nahlašujte se klidně i jako náhradníci, systém Vám pošle email, jakmile by se někdo odhlásil. Kdybyste zaznamenali nějaký problém v rezervaci, pište nebo volejte. Pokud by byl velký zájem a nevešli bychom se do omezené kapacity, přidám lekce, aby na se na každého dostalo :)V neděli noste raději teplejší oblečení. Těším se na Vás.Těhotné ženy mohou navštěvovat pondělní lekce pro začátečníky. Pokud by se Vás našlo více, ráda pro Vás otevřu uzavřený kurz, kde vedle jemného protažení bude čas na práci s dechem, zvědomování pánevního dna a krátkou meditaci - naladění se na miminko. 

Napište mi..

CO S SEBOU NA LEKCI

S sebou si vezměte vlastní jógovou podložku a deku na relaxaci. 


ZDRAVOTNÍ STAV

Z důvodu vzájemné bezpečnosti i ohledu k lidskému tělu a zdravotnímu stavu  zvažte návštěvu určitého typu jógové lekce. Pokud byste potřebovali poradit, neváhejte a obraťte se na mne. 

Jóga umí léčit a její schopnost je bezesporu jedinečná. Na druhou stranu potřebujeme znát a respektovat svůj zdravotní stav, proto je zapotřebí zmínit před lekcí případnou lokaci a rozměr omezenosti v pohybu. Jako bonus pro Vás bude využití konkrétní lekce ke zregenerování a úlevě v dané oblasti i navedení na správné "hýbání a dýchání".

Další zmínka lektorovi o Vašem zdravotním stavu by měla přijít současně s těhotenstvím, kdy je vhodné dál pokračovat v pohybu a osvojit vědomé dýchání. Opět si můžeme osobně říci.

REZERVACE

Stačí přijít, rezervace nejsou potřeba. Místo se najde pro každého :) 

KLIDOVÁ ZÓNA

Zanechte Vaše ztlumené mobilní telefony spolu se svými starostmi v šatně a dopřejte si prostor jen pro sebe.