INFORMACE

AKTUALITY
 

Platnost dárkových poukazů a permanentek se automaticky prodlužuje. Pokud byste je chtěli využít na individuální lekci, napište mi.


Pravidelné online lekce (nově i sobota) a pokud nestíháte, posílám vždy záznam s týdenní platností:

PŘIHLÁŠENÍ ZDE


Pokud byste chtěli otočit energii nazpět a přispět za lekci libovolnou částkou, číslo účtu je: 2701528771/2010.


Nestíháte-li s námi cvičit online? snadno vám zašlu záznamy a vy už si sami vyberete čas, kdy si jógu zacvičíte.


Srdečně zvu:

Jógový pobyt "to pravé ořechové"

 


Těhotné ženy mohou navštěvovat pondělní lekce pro začátečníky. Pokud by se Vás našlo více, ráda pro Vás otevřu uzavřený kurz, kde vedle jemného protažení bude čas na práci s dechem, zvědomování pánevního dna a krátkou meditaci - naladění se na miminko. 

Napište mi..

CO S SEBOU NA LEKCI

S sebou si vezměte vlastní jógovou podložku a deku na relaxaci. Během praxe jógy je vhodné nepít, abychom podpořili očistný proces.


ZDRAVOTNÍ STAV

Z důvodu vzájemné bezpečnosti i ohledu k lidskému tělu a zdravotnímu stavu  zvažte návštěvu určitého typu jógové lekce. Pokud byste potřebovali poradit, neváhejte a obraťte se na mne. 

Jóga umí léčit a její schopnost je bezesporu jedinečná. Na druhou stranu potřebujeme znát a respektovat svůj zdravotní stav, proto je zapotřebí zmínit před lekcí případnou lokaci a rozměr omezenosti v pohybu. Jako bonus pro Vás bude využití konkrétní lekce ke zregenerování a úlevě v dané oblasti i navedení na správné "hýbání a dýchání".

Další zmínka lektorovi o Vašem zdravotním stavu by měla přijít současně s těhotenstvím, kdy je vhodné dál pokračovat v pohybu a osvojit vědomé dýchání. Opět si můžeme osobně říci.

REZERVACE

Stačí přijít, rezervace nejsou potřeba. Místo se najde pro každého :) 

KLIDOVÁ ZÓNA

Zanechte Vaše ztlumené mobilní telefony spolu se svými starostmi v šatně a dopřejte si prostor jen pro sebe.