INFORMACE

AKTUALITY

📢 1.8. v neděli jógujeme v tělocvičně, těším se na vás.


Pojďme se potkat i na ranních lekcích - hodinka jógové snídaně a den bude úplně jiný:
☀️ Ranní lekce budou oznámeny podle počasí - pokud se předpověď zlepší

☀️ Neděle 8.8. v 18:00 na Vodníku/v tělocvičně

V případě špatného počasí sledujte web nebo facebook (necelou hodinku předem). 

Těším se 🤍
 

Platnost dárkových poukazů a permanentek se o koronavirovou pauzu automaticky prodlužuje. Pokud byste je chtěli využít na individuální lekci, napište mi.


Srdečně zvu:

Jógový pobyt "to pravé ořechové"

Jógový pobyt "Kouzelná samota"

 


Těhotné ženy mohou navštěvovat pondělní lekce jemné jógy. Pokud by se Vás našlo více, ráda pro Vás otevřu uzavřený kurz, kde vedle jemného protažení bude čas na práci s dechem, zvědomování pánevního dna a krátkou meditaci - naladění se na miminko. 

Napište mi..

CO S SEBOU NA LEKCI

S sebou si vezměte vlastní jógovou podložku a deku na relaxaci. Během praxe jógy je vhodné nepít, abychom podpořili očistný proces.


ZDRAVOTNÍ STAV

Z důvodu vzájemné bezpečnosti i ohledu k lidskému tělu a zdravotnímu stavu  zvažte návštěvu určitého typu jógové lekce. Pokud byste potřebovali poradit, neváhejte a obraťte se na mne. 

Jóga umí léčit a její schopnost je bezesporu jedinečná. Na druhou stranu potřebujeme znát a respektovat svůj zdravotní stav, proto je zapotřebí zmínit před lekcí případnou lokaci a rozměr omezenosti v pohybu. Jako bonus pro Vás bude využití konkrétní lekce ke zregenerování a úlevě v dané oblasti i navedení na správné "hýbání a dýchání".

Další zmínka lektorovi o Vašem zdravotním stavu by měla přijít současně s těhotenstvím, kdy je vhodné dál pokračovat v pohybu a osvojit vědomé dýchání. Opět si můžeme osobně říci.

REZERVACE

Stačí přijít, rezervace nejsou potřeba. Místo se najde pro každého :) 

KLIDOVÁ ZÓNA

Zanechte Vaše ztlumené mobilní telefony spolu se svými starostmi v šatně a dopřejte si prostor jen pro sebe.