INFORMACE

AKTUALITY
 

Srdečně zvu:


Jarní jógový pobyt

Rodinná dovolená s jógou v Provence


Milí přátelé,

opětovné uzavření státem je relativní uzavření, přesto se nemusíme nijak omezovat. Jisté nahlížení na dnešní situaci v mnoha emočních rozpoloženích je jen jedním z možných sebevyjádření (máme na výběr:). Přesto si můžeme uvědomit, že tma existuje a vždy byla a bude. Je jen na nás, v čem se rozhodneme žít a co přijmeme za skutečnost našeho života. Není nic sladšího, než si dovolit své vlastní rozzáření - světlo, které nemusímE ani příliš dlouho kultivovat k tomu, aby se stalo realitou. Světlo uvnitř sebe a jedna z dalších realit, kterou stačí pozvat do života a nenechat si ho ničím zhasnout. To je opravdová realita. To je jógová praxe mimo podložku. Stačí jen zmáčknout knoflík...

Pokud by vám i tak chyběla praxe na podložce, tak vás s velkou radostí (a novou kamerou:) zvu na pravidelné potkávání, jak tomu bylo před Vánocemi. Začínáme tento pátek 8.1. v 18:00. 

PŘIHLÁŠENÍ ZDE

Pokud byste chtěli otočit energii nazpět a přispět za lekci, číslo účtu je: 2701528771/2010

Opatrujte se a držme si vlastní energii u sebe, pak to zhasnutí nehrozí..


Milí přátelé, jogíni,

ode dneška jsme v rámci fitness a volnočasového sektoru úplně uzavřeni díky dalšímu vládnímu opatření. Je mi to líto, protože je to už únavné a nic se nezměnilo a k ničemu to nepomohlo. V jarním období došlo v rámci fitness k nakažení jen 23 lidí koronavirem v ČR. Na podzim jsme už šanci nedostali a uzavřeli nás jako první. Ve světě bylo v našem sektoru prokázáno pouze 0,87 procent nakažených případů. V mnoha státech je fitness sektor stále otevřen např. Anglie, Polsko, Švýcarsko, Švédsko, Finsko a další. 
Během pohybu kultivujeme hormon serotonin ("stabilizátor nálady"), který získáváme hýbáním nebo také sluneční svitem. Co je tedy za tím vším? Vyřazení lidí z přirozené dodávky jednoho ze čtyř hormonů štěstí. 
V žádném případě nechci popírat přítomnost nemoce a její dopady ale tím, že budeme sedět s dětmi doma, vede opět k výrobě dalších nemocných, nestabilních a postupně i ke zvýšení váhy, protože v jednu chvíli přijde letargie.
Udělejte si pro sebe chvilku, procházejte se lesem, radujte se z přítomnosti a buďme ke každému soucitní. Odraz společnosti je odrazem nás samých. Máme skutečně na čem pracovat. 

 


Těhotné ženy mohou navštěvovat pondělní lekce pro začátečníky. Pokud by se Vás našlo více, ráda pro Vás otevřu uzavřený kurz, kde vedle jemného protažení bude čas na práci s dechem, zvědomování pánevního dna a krátkou meditaci - naladění se na miminko. 

Napište mi..

CO S SEBOU NA LEKCI

S sebou si vezměte vlastní jógovou podložku a deku na relaxaci. Během praxe jógy je vhodné nepít, abychom podpořili očistný proces.


ZDRAVOTNÍ STAV

Z důvodu vzájemné bezpečnosti i ohledu k lidskému tělu a zdravotnímu stavu  zvažte návštěvu určitého typu jógové lekce. Pokud byste potřebovali poradit, neváhejte a obraťte se na mne. 

Jóga umí léčit a její schopnost je bezesporu jedinečná. Na druhou stranu potřebujeme znát a respektovat svůj zdravotní stav, proto je zapotřebí zmínit před lekcí případnou lokaci a rozměr omezenosti v pohybu. Jako bonus pro Vás bude využití konkrétní lekce ke zregenerování a úlevě v dané oblasti i navedení na správné "hýbání a dýchání".

Další zmínka lektorovi o Vašem zdravotním stavu by měla přijít současně s těhotenstvím, kdy je vhodné dál pokračovat v pohybu a osvojit vědomé dýchání. Opět si můžeme osobně říci.

REZERVACE

Stačí přijít, rezervace nejsou potřeba. Místo se najde pro každého :) 

KLIDOVÁ ZÓNA

Zanechte Vaše ztlumené mobilní telefony spolu se svými starostmi v šatně a dopřejte si prostor jen pro sebe.