INFORMACE

AKTUALITY


 

📌 V říjnu jóga není v tyto dny 16. - 23.10. Přirozeně se vám díky tomu posunuje i platnost permanentky.


📌 9.10. není běžná nedělní lekce - místo ní uzavřená skupina: Jógový seminář "O záklonech a o přijetí"


📌 Pokud upřednostňujete emaily před sociálními sítěmi, zaregistrujte se pro odběr občasných emailů, které vám mohou ušetřit i cestu na zrušenou jógovou lekci. Nebojte, emaily budou chodit jen občas.. Nechceme vám brát váš drahocenný čas. Zanechte nám vaše údaje úplně dole na webové stránce, zabere vám to jen pár vteřin


Srdečně zvu: 

Jógový seminář "O záklonech a o přijetí"


ॐ ॐ ॐ ॐ ॐ ॐ ॐ ॐ ॐ ॐ ॐ ॐ ॐ ॐ


CO S SEBOU NA LEKCI

S sebou si vezměte vlastní jógovou podložku a deku na relaxaci, aby se tělo mohlo krásně uvolnit. Pohodlné oblečení, které vás nebude omezovat v pohybu ani v dechu.

Během praxe jógy je vhodné nepít, abychom podpořili očistný proces.

Doporučuje se cvičit nejdříve 2 hodiny po jídle, které není těžce stravitelné.


KLIDOVÁ ZÓNA

Zanechte Vaše ztlumené mobilní telefony spolu se svými starostmi v šatně a dopřejte si prostor jen pro sebe. Šatna je bezpečné místo k uložení věcí a vy tak budete moci pobýt skutečně bez vnějších předmětů. Potřebujete u sebe jen deku a podložku.

Dovolme si v každé lekci osobní, vědomou účast na své přítomnosti - zůstávám tam, kde je mé tělo. Jsme k sobě ohleduplní, laskavý a vynecháváme potřebu dokonalých pozic. Ve skutečnosti je vše jemnější než nejjemnější - od vlastního přístupu, až ke slovům i činům. 

Počátek klidu zahajuje úvodní a závěrečná mantra. Vše má svůj počátek, průběh, konec i přípravu vzniku opět nového. Mantra neumí být zvukově falešná, proto si dovolme, aby se naše tělo/mysl/duše propojily - je to velmi důležitá niterná zvuková masáž.

REZERVACE

Stačí přijít, rezervace nejsou potřeba. Místo se najde pro každého :)